W Rzymówce jak zwykle na warsztaty przyszło bardzo dużo dzieci. Bawiliśmy się barwami jesieni oraz tworzyliśmy własne kubeczki. Zobaczcie zresztą sami na zdjęciach :)
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!