Logo Centrum Kultury i Biblioteki Gminy Złotoryja

Festyn z okazji 35-lecia Samorządu Terytorialnego w Polsce

Ocena 0/5

Już w przyszłą sobotę (tj. 24 maja), w Rokitnicy (na boisku sportowym) odbędzie się wyjątkowe wydarzenie  .  
W programie przewidziano wiele atrakcji:
 - Turniej Sołectw,
- występy dzieci ze szkół podstawowych z Gierałtowca, Rokitnicy i Wilkowa-Osiedla,
 - występy Gminnego Zespołu Ludowego "Złota Leszczyna" oraz Zespołu Folklorystycznego Albinki ze Strupic,
-  Zumba z Adamem,
-  pokazy taneczne - Fundacja TROOD & Street Dance Academy,
-  Koncert zespołu NIEPOCZYTALNI.

Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych:
-  dmuchańce i animacje,
-  popcorn i wata cukrowa,
 - gra terenowa,
-  płukanie złota.

Na gości będą czekały stoiska przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich oraz lokalnych twórców i wystawców.
Zapraszamy

piknik

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności