Logo Centrum Kultury i Biblioteki Gminy Złotoryja

Wyniki konkursu fotograficznego

Ocena 0/5

Konkurs fotograficzny "Jesień w Gminie Złotoryja" już za nami. Wpłynęło wiele pięknych prac i naprawdę ciężko było wybrać zwycięzców.
Komisja konkursowa przy ich ocenie wzięła pod uwagę:  oryginalność zdjęcia, estetykę kadru, kreatywność, spostrzegawczość i wnikliwość fotografa, ogólne walory artystyczne oraz przede wszystkim temat.
Po długich dyskusjach przyznano trzy pierwsze miejsca:
- 1 miejsce - Amelia Ciupa,
- 2 miejsce - Lena Kostrzewa,
- 3 miejsce - Diana Lewandowska.

Na początku przyszłego tygodnia skontaktujemy się ze zwycięzcami i ustalimy sposób odbioru nagrody.

Gratulujemy :)

02 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności