Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Sobota, 20 kwietnia 2024
Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
pochmurno
5°C

Wyjazdy wakacyjne 2023

Ocena 0/5

Startujemy z propozycją naszych wyjazdów podczas wakacji.  Sami zobaczcie jakie mamy propozycje dla Was.  Zapraszamy dzieci z terenu gminy Złotoryja.

Zapisy prowadzimy za pośrednictwem strony: https://lato2023.gminazlotoryja.pl/
Na stronie tej znajdziecie również szczegółowe informacje dotyczące wyjazdów. 

1. Twierdza Srebrna Góra - Poniedziałek - 21 sierpnia 2023 r.
2. Zamek Bolków - Wtorek - 22 sierpnia 2023 r.
3. Sztolnie Walim + Zamek Grodno - Środa - 23 sierpnia 2023 r.
4. Chrośnica - Ekomuzeum Tkactwa i Barwienia Naturalnego - Czwartek - 24 sierpnia 2023 r.
5. Rzeszówek - Zielony Wulkan - Piątek - 25 sierpnia 2023 r.

Uczestnik zobowiązany jest do pokrycia części kosztów wyjazdu w kwocie 35,00 zł (dla każdego wyjazdu osobno). Kwotę tą powinien mieć ze sobą celem uregulowania opłaty za bilet na miejscu.

Obowiązuje limit miejsc. Jeśli nie uda Ci się zarejestrować do wybranej grupy, zostaniesz dopisany do listy rezerwowej. Gdy któraś z zapisanych wcześniej osób zrezygnuje, skontaktujemy się z Tobą. Dlatego ważne jest, aby prawidłowo wypełnić pola z danymi kontaktowymi. 

Obowiązuje kolejność zgłoszeń! 

Jeżeli z jakichkolwiek przyczyn nie będziesz mógł dotrzeć na nasz wyjazd - skontaktuj się z nami, umożliwi to zapisanie innej osoby z listy rezerwowej (sposób kontaktu zostanie przesłany do Ciebie w mailu, którego otrzymasz jeszcze w dniu złożenia rezerwacji. 

Wyjazdy dofinansowane ze środków budżetu gminy Złotoryja oraz Centrum Kultury i Biblioteki Gminy Złotoryja. 

wyjazdy_wakacyjne

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.