Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Sobota, 24 lutego 2024
Imieniny: Maciej, Bogusz, Modest
pochmurno
6°C
Kliknij aby, przetłumaczyć stronę za pomocą Google Tłumacz

Konkurs plastyczny z nagrodami

Ocena 0/5

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym "Ilustracja Książkowa". Na czym polega zadanie konkursowe? To proste. Wybierzcie jedną książkę (jej temat jest dowolny), którą przeczytaliście, i która Wam się spodobała. Zastanówcie się jak Waszym zdaniem powinna wyglądać ilustracja, która w najlepszy sposób przedstawi innym tę książkę i stwórzcie tę ilustrację.

Prace należy przygotować w dowolnej technice płaskiej (farby, kredki, ołówek, wyklejanka itp). Format pracy maksymalnie A3. Każda praca powinna zostać opatrzona na odwrocie imieniem i nazwiskiem autora, miejscem zamieszkania, wiekiem oraz numerem telefonu kontaktowego do opiekuna.

W konkursie zostaną przyznane trzy pierwsze miejsca w dwóch kategoriach wiekowych: 
a.      Przedszkolaki oraz klasy 1-3,
b.      Klasy 4-8,

Zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe - karty podarunkowe do Salonów Empik o wartości: I miejsce: 300,00 zł; II miejsce – 150,00 zł; 3 miejsce – 50,00 zł.

Prace należy złożyć w bibliotece w Rokitnicy lub filii w Jerzmanicach-Zdroju, Wilkowie-Osiedlu albo Gierałtowcu do 28.08.2023 r. włącznie (w godzinach pracy placówek).

Każdy uczestnik zobowiązany jest do przekazania wraz z pracą podpisanej przez rodzica bądź opiekuna prawnego „Zgody na przetwarzanie danych osobowych” do Organizatora. Zgodna stanowi załącznik do niniejszego Regulaminu. 

Regulamin konkursu "Ilustracja Książkowa (kliknij) 

Dodatkowe informacje pod adresem: ckib@zlotoryja.com.pl

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 

konkurs2023 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.